מקלט בניין
685,000 ₪

שדרות יגאל אלון 111

מקלט בניין

דירה, ממשית, דימונה

4חדרים
קומה1/3
80מ״ר

דירה משופצת ממוקמת במרכז העיר מרחק הליכה רחוב שקט 4חד דירה מרווחת עם בריזה של אוויר בערב דלתותחדש חלונות חדש,עם רשת כניסה גמיש

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
78 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
8,562 ₪

היסטוריית שווי הנכס

52545806פורסם ב10/05/26