נכס עם ממ״ד
6,990,000 ₪

ישראל כצנלסון

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', מקוב, רחובות

6חדרים
קרקע
330מ״ר

בית שלא היה בשוק מעולם למכירה בית פרטי בשכונת מקוב היוקרתי בעיר רחובות הבית הכי מושלם בשכונה 6 חדרים מרתף מושלם עם סוויטת הורים מלאה ( אופציה לפתוח יחידת דיור בנפרד) ממד חניה 3 חדרי שירותים ו 3 חדרי רחצה מטבח משודרג ברמה גבוהה בית שעוצב עי אדריכל ברמה הכי גבוהה שראיתם בחצר יש גקוזי מפנק הבית פינתי

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
230 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
21,181 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,495,000 ₪
6,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏17,966 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,495,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

87023217פורסם ב25/09/25