בלעדיותמקלט בניין
530,000 ₪

רחבת הרא"ש

בלעדיותמקלט בניין

דירה, שכונה י"א, באר שבע

2חדרים
קומה4/4
52מ״ר

דירה מוארת, נעימה ומתוכננת היטב, כוללת מתחם חניה לבניין ומקלט. מושכרת ב-1,800 ש"ח נטו לשוכר איכותי ושקט, השקעה מניבה תשואה שנתית של 4%. העסקה המשתלמת ביותר בכל האזור. הדירה שמורה ומתוחזקת כוללת דוד שמש, ריצוף חדש בכל הבית, צנרת חדשה ומזגן חדש, ניתן להמשך השכרה או מגורים ללא צורך בהשקעה נוספת. מיקום מנצח קרוב לקניון גרנד ולקניון שאול המלך, במרחק הליכה מבתי כנסת, מוסדות חינוך ותחבורה ציבורית.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
52 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
10,192 ₪

היסטוריית שווי הנכס

48061030פורסם ב13/05/26