מקלט במרחק 1450 מ׳
1,130,000 ₪

גמלא

מקלט במרחק 1450 מ׳

דירה, חריש

3חדרים
קומה2/2
78מ״ר

דירת 3 חד נדירה בחריש ! במרכז ! קרוב לפארק לגנים לחנויות ולקופת חולים וכל מה שצריך . הכל רגלית במרחק 2 דק הליכה !! מיקום מאד מרכזי ! הדירה בפרוייקט פינוי בינוי מתקדם!! ההשקעה הכי משתלמת! וגם נוחה מאד למגורים!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
78 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
3
מחיר למ"ר
14,487 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?565,000 ₪
1,130,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏2,904 ‏₪
סה״כ הלוואה‏565,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

44298793פורסם ב28/03/24