נכס עם ממ״ד
1,400,000 ₪

חטיבת הראל 39

נכס עם ממ״ד

דירה, רמת רבין, כרמיאל

3חדרים
קומה2/3
78מ״ר

דירת 3 חדרים נעימה ומוארת, בקומה שניה מתוך שלוש, במיקום מרכזי אך שקט במיוחד. הדירה שמורה מאד ומסודרת, עם סלון נוח ומזמין, מטבח מרווח עם מקום לשטחי אחסון, חדרי שינה נעימים ומוארים וחדר רחצה במצב מצוין. מתאימה לזוגות, למשפחות קטנות או כהשקעה מצוינת באיזור מבוקש, קרוב לגני ילדים, בתי ספר, תחבורה, מרכז קניות ופארקים ירוקים. אידיאלית למי שמחפש איכות חיים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
17,948 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?700,000 ₪
1,400,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,598 ‏₪
סה״כ הלוואה‏700,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

85157367פורסם ב10/11/25