מקלט במרחק 198 מ׳
650,000 ₪

טבעון הוותיקה

מקלט במרחק 198 מ׳

חנויות/ שטח מסחרי, קרית טבעון

1חדרים
קרקע
20מ״ר

חנות למכירה כ20 מטר במרכז קריית טבעון במיקום מושלם מול הדואר מרכז טבעון - אתם תבחרו איזה עסק לפתוח פה למה אתם מחכים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מ״ר בנוי
20 מ״ר
כניסה
מהרחוב
חדר ישיבות
לא
מושכר
לא
מחולק:
מחולק ל1 חדרים
חניות
ללא חניה
מחיר למ"ר
32,500 ₪

• מצלמות

63653911פורסם ב17/05/26