מקלט במרחק 330 מ׳
980,000 ₪

הגיבורים 12

מקלט במרחק 330 מ׳

דירה, שיכון ב, טבריה

3.5חדרים
קומה4/4
90מ״ר

ברחוב ללא מוצא , אזור שקט , נוף לכנרת מוכרז בעירייה לפינוי ובינוי חברת אאורה מקדמת את הפרויקט..

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
90 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
10,888 ₪

היסטוריית שווי הנכס

87667534פורסם ב17/02/26