נכס עם ממ״ד
1,950,000 ₪

השוהם

נכס עם ממ״ד

דירת גן, פנינת העמק, מגדל העמק

5חדרים
קרקע
118מ״ר

למכירה במגדל העמק רחוב שוהם 11 פנינת העמק. דירת 5 חדרים ענקית ומוארת 118 מר לפי ארנונה בקומת כניסה עם 0 מדרגות! נגישות מלאה. לנכס גינה פרטית 50 מר פלוס מרפסת נוף פתוח 14 מר כולל ממד, מחסן, יחידת הורים מפנקת עם מקלחת ושירותים וחניה בשפע. מתאים מאוד למשפחה גדולה או צעירה. לסיור בנכס צרו קשר עם סוכן הנדלן הבכיר קיריל צרנוב

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר גינה
50
קומות בבניין
1
חניות
ללא
מחיר למ"ר
16,525 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?975,000 ₪
1,950,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,012 ‏₪
סה״כ הלוואה‏975,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43695198פורסם ב21/05/26