מקלט במרחק 109 מ׳
2,990,000 ₪

יקנעם עילית

מקלט במרחק 109 מ׳

דופלקס

9חדרים
קומה1/2
200מ״ר

נכס פגז למשקיעים יקנעם עילית, השכונה הוותיקה בית מצוין שכבר מחולק ל2 דירות, עם פוטנציאל מוכח לחלוקה ל4 יחידות. כיום: דירת 5 חדרים דירת 4 חדרים גינה פרטית, חניה פרטית, מיקום חזק וביקוש קבוע. אופציית השבחה מיידית , תשואה גבוהה במיוחד. עסקה חכמה למי שמבין השקעות.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
200 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
1
מחיר למ"ר
14,950 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,495,000 ₪
2,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,685 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,495,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76164853פורסם ב11/01/26