מקלט במרחק 25 מ׳
2,790,000 ₪

שער העמקים

מקלט במרחק 25 מ׳

מגרשים

קרקע
410מ״ר

למכירה בבלעדיות בקיבוץ שער העמקים, מגרש משויך בהרחבת כרם ב המבוקשת. שטח המגרש כ410 מ"ר, עם זכויות בנייה של עד כ218 מ"ר לבניית בית פרטי. מיקום מצוין כ 5 דקות מקמפוס NVIDIA, קרוב ליקנעם, מתמ חיפה ומחלפי כביש 6. קיבוץ מתחדש, חינוך מעולה, קהילה איכותית ואיכות חיים כפרית. מותנה בקבלה לחברות בקיבוץ. לפרטים: ליאור זהבי עמק נדל"ן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מ״ר בנוי
218 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
6,804 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,395,000 ₪
2,790,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,171 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,395,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

47239277פורסם ב17/05/26