נכס עם ממ״ד
2,299,000 ₪

סביון 9

נכס עם ממ״ד

דירת גן, הפרחים, חריש

4חדרים
קרקע
221מ״ר

דירת גן 4 חדרים הכי גדולה בקטגוריה. הדירה מתוכננת ומחולקת מצויין, לאוהבי איכות ללא פשרות! בשכונת הפרחים המבוקשת, קבלן איכותי י.ח דימרי. 111 מ"ר בנוי, 110 מ"ר גינה מדהימה, 7 מ"ר מחסן ענק, 2 חניות.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
111 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
2
מחיר למ"ר
10,402 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,149,500 ₪
2,299,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,909 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,149,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

74158894פורסם ב12/01/26