מקלט במרחק 30 מ׳
880,000 ₪

ז'בוטינסקי 28

מקלט במרחק 30 מ׳

דירה, שיכון ד, טבריה

3חדרים
קומה2/3
61מ״ר

דירת 3 חדרים + חדר כביסה משופצת קומפלט מוארת ומאווררת עם נוף להרים במיקום מצוין קרוב לתחבורה ציבורית עירונית ובינעירונית (2.5 קומות לעלות)

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
61 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
14,426 ₪

היסטוריית שווי הנכס

77547678פורסם ב31/03/26