נכס עם ממ״ד
1,400,000 ₪

כרכום 18

נכס עם ממ״ד

דירה, הר יונה, נצרת עילית / נוף הגליל

3חדרים
קומה2/4
79מ״ר

הבית עבר שיפוץ יסודי יש 3 רחבות לחניה בניין נקי מסודר שקט יש ליד הבניין סופר ומאפייה נגיש לתחבורה ציבורית מתווכים לא לפנות אין טעם נא להשתדל לשלוח הודעות בואטסאפ עקב עומס עבודה

פירוט ריהוט:
משופץ נקי מסודר רשום רמי ללא משכנתא אפשרות לכניסה מיידית מתווכים לא לפנות אין טעם נא לשלוח הודעות בואטסאפ עקב עומס עבודה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
79 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
17,721 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?700,000 ₪
1,400,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,598 ‏₪
סה״כ הלוואה‏700,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43315472פורסם ב23/05/26