מקלט במרחק 119 מ׳
1,199,000 ₪

נוף העמק

מקלט במרחק 119 מ׳

דירה, מגדל העמק

6חדרים
קומה2/3
153מ״ר

נכס מספר: 40255, למכירה בשכונת נוף העמק דירת דופלקס 6 חדרים בקומה 2 משופצת, מתוכננת היטב ושמורה מאוד בקומה התחתונה: 2 מטבחים, סלון מרווח, יחידת הורים ומרפסת חלומית בקומה העליונה: 4 חדרי שינה, אמבטיה ופינת משפחה גדולה מזגנים בכל החדרים מיקום מצוין בקרבת בתי ספר, גנים, בתי כנסת, פארקים, מרכז מסחרי ותחבורה ציבורית פשוט להגיע ולהתאהב

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
7,836 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?599,500 ₪
1,199,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,082 ‏₪
סה״כ הלוואה‏599,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43800576פורסם ב19/05/26