בלעדיותנכס עם ממ״ד
1,520,000 ₪

לוטם 29

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, הפרחים, חריש

4חדרים
קומה7/8
110מ״ר

למכירה בפרוייקט האיכותי של אשדר, שכונת הפרחים המבוקשת ברחוב לוטם . דירת 4 חדרים בעלת תכנון אדריכלי נהדר . קומה גבוהה, תקרות גבוהות, מרפסת ( סוכה ), מטבח משודרג במיוחד עם השקעה מקסימלית, רמת גימור מאוד מוקפדת עם ירידה לפרטים הקטנים . נוף מקסים הפונה לכיוון פארק ובכללי עם עם מפתח נוף מאוד רחב . איזור נהדר ומבוקש בשכונת הפרחים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
98 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
13,818 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?760,000 ₪
1,520,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,907 ‏₪
סה״כ הלוואה‏760,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68675122פורסם ב21/05/26