בלעדיותנכס עם ממ״ד
1,580,000 ₪

חטיבת עציוני

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, רמת רבין מערב, כרמיאל

4.5חדרים
קומה1/5
107מ״ר

למכירה ברחוב חטיבת עציוני ברמת רבין דירת 4.5 חדרים (3 במקור), כ- 107 מ"ר בנוי עם מרפסת ענקית כ- 45 מ"ר לנוף עוצר נשימה עד מפרץ חיפה הבניין 5 קומות, הדירה נמצאת מהכניסה קומה ראשונה ללא מעלית. עם 2 שירותים ומקלחת אחת (עברו שיפוץ לאחרונה).כולל חניה ומחסן צמודים בטאבו. מיקום מצוין בקרבת גני ילדים, בתי ספר, פארקים ומרכז מסחרי. נגישות מעולה לתחבורה ציבורית מעולה למגורים ולהשקעה, פינוי גמיש.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
1047 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
14,766 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?790,000 ₪
1,580,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,061 ‏₪
סה״כ הלוואה‏790,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

71768274פורסם ב29/03/26