בלעדיותמקלט במרחק 247 מ׳
1,075,000 ₪

עטרה

בלעדיותמקלט במרחק 247 מ׳

דירה, הר יונה, נצרת עילית / נוף הגליל

3חדרים
קומה2/3
72מ״ר

למכירה בבלעדיות דירת 3 חדרים , 72 מטר ,קומה 2 , בשכונת הר יונה בנוף הגליל , 2 חדרי שירותים , מרפסת שרות חניה בשפע ,אופציה לתוספת בניה מעל המקלט 30 מטר , יש תקדים ,קרוב לתחב"ץ ,בית ספר ומרכז קניות . מעולה למגורים או להשקעה .פינוי מידי .מפתח במשרד .

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
72 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
14,930 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?537,500 ₪
1,075,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏2,763 ‏₪
סה״כ הלוואה‏537,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

46160897פורסם ב07/01/26