בלעדיותנכס עם ממ״ד
1,670,000 ₪

שמעון דהאן

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, טבריה

4חדרים
קומה1/7
120מ״ר

למכירה בשמעון דהאן דירה מרווחת ומרשימה! מיקום מרכזי, קרוב לבתי ספר, גני ילדים ושירותים קהילתיים. הדירה כוללת: 4 חדרים מרווחים ממד חדר כביסה מרפסת נעימה חניה מקורה מחסן דירה מושלמת למגורים משפחתיים ומשקיעים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
120 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
13,916 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?835,000 ₪
1,670,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,292 ‏₪
סה״כ הלוואה‏835,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

48234064פורסם ב24/12/25