נכס עם ממ״ד
1,650,000 ₪

הקציר 6

נכס עם ממ״ד

דירה, שכון עובדים, עפולה

5חדרים
קומה2/8
165מ״ר

דירת 5 חדרים מרווחת, מסודרת, נוף למול גבעת המורה, עם כניסת אוויר טובה, בית מואר ונעים. מזגנים בכל החדרים, מזגן חדש בפינת סלון, מרפסת עם סגירת חלונות, מחסן גדול מאוד צמוד לחנייה מקורה גדולה עם אפשרות לטעינת רכב חשמלי. מיקום מרכזי ונוח, ליד קאנטרי קלאב, תחנה מרכזית ומרכזי קניות במרחק הליכה. ללא תיווך.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
165 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
10,000 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?825,000 ₪
1,650,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,241 ‏₪
סה״כ הלוואה‏825,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

86840598פורסם ב17/05/26