נכס עם ממ״ד
5,100,000 ₪

רמת דוד

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג'

7.5חדרים
קרקע
430מ״ר

למכירה בבלעדיות ברמת דוד: בית חכם וחדש בקו ראשון לשדות. 187 מ"ר בנוי על מגרש של 430 מ"ר בסטנדרט גבוה. הבית כולל 5 חדרים, מטבח ענק עם אי, וגינה מטופחת מול נוף העמק. יתרון ייחודי: קומה עליונה עם מערכות נפרדות המוכנה להפיכה ליחידה מניבה. מיקום אסטרטגי ליד הבריכה ומוסדות החינוך, עם נגישות מעולה לרכבת ולכביש 6. סרטון מצורף

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
חניות
3
מחיר למ"ר
11,860 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,550,000 ₪
5,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏13,108 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,550,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64244284פורסם ב18/12/25