מקלט בניין
1,700,000 ₪

דוד אלעזר 5

מקלט בניין

דירה, שיכון ג, טבריה

5חדרים
קומה2/3
130מ״ר

הכל חדש לאחר שיפוץ כללי מזגנים חדשים נקיים דוד שמש כרומגן חדש חלונות רשתות ותריסים חדשים הכל מהיסוד

פירוט ריהוט:
דירה בדוד אלעזר 5 קומה 2 מתוך 3 לאחר שיפוץ מהיסוד הכל חדש 2 מחסנים 2 מטבחים כשרים מרפסת שמש חדרים גדולים מרווחים מתוחזקת ושמורה דוד שמש כרומגן המרצדס של דודי השמש מזגנים חדשים נקיים המחיר סופי

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
130 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
3
מחיר למ"ר
13,076 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?850,000 ₪
1,700,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,369 ‏₪
סה״כ הלוואה‏850,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

51911985פורסם ב29/03/26