בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,290,000 ₪

אליהו הנביא 15

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, ראש העין

4חדרים
קומה1/4
123מ״ר

במיקום מרכזי במתחם E , בניין בוטיק קטן של 4 קומות בלבד , דירה ענקית של כ 113 מטר בנוי , מרפסת שמש למערב מזרח של כ 10 מטר, סגירת חורף מלאה עם חלונות הזזה מובנים, מחסן, מטבח ענק מופרד לחלוטין מהסלון , חניה אחת חיצונית מקורה , מחסן תת קרקעי, חדרים גדולים מאוד, סוויטת הורים ענקית עם חדר ארונות , עסקה נהדרת !!!!!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
113 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
18,617 ₪
תאריך כניסה
01/08/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,145,000 ₪
2,290,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,886 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,145,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

61487461פורסם ב10/12/25