מקלט במרחק 323 מ׳
1,100,000 ₪

דרך שלמה 125

מקלט במרחק 323 מ׳

דירה, נווה שאנן, תל אביב יפו

1חדרים
קרקע
33מ״ר

נכס מספר: 43209, מציאה שלא תחזור! למהירי החלטה, מעולה למשקיעים 6% תשואה , נכס מושכר לשוכרים מעולים, מניב 5000 ש"ח. חנות חזיתית כ 10 מטר + גלריה (דירה) כ 25 מטר תקרה בגובהה 3.0 מטר. לדירה יש כניסה מאחור. קניה ללא משכנתא! הקודם זוכה!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
33,333 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?550,000 ₪
1,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏2,827 ‏₪
סה״כ הלוואה‏550,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

98816890פורסם ב09/06/24