בלעדיותמקלט במרחק 58 מ׳
1,240,000 ₪

שדרות שלמה המלך 45

בלעדיותמקלט במרחק 58 מ׳

דירה, ממשלתית, לוד

2חדרים
קומה2/3
44מ״ר

פינוי בינוי מתקדם בלוד שלמה המלך 45 , דירת 2 חדרים, שטח כ 44 מטר , דירה מסודרת , קומה 2 יזם - קן התור תבע מאושרת , מושכרת ב 3000 לחיילים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
28,181 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?620,000 ₪
1,240,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,187 ‏₪
סה״כ הלוואה‏620,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43711875פורסם ב08/02/26