בלעדיותמקלט במרחק 111 מ׳
940,000 ₪

קיבוץ גלויות

בלעדיותמקלט במרחק 111 מ׳

דירה, העיר התחתית, ואדי סאליב, חיפה

4חדרים
קומה4/4
77מ״ר

חדשה למכירה חיפה רחוב קיבוץ גלויות דירת 4 חדרים מרווחת עם אופי במיקום מרכזי ומבוקש כ 77 מ"ר מתוכננים היטב מרפסת על הגג עם נוף פתוח ואורבני חניה פרטית מחסן חתומה לפינוי בינוי עם חברת Next Door פוטנציאל השבחה משמעותי מיקום נוח עם גישה מהירה לכל חלקי העיר מתאימה למי שמחפש בית עם אופי או השקעה חכמה לטווח ארוך

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
77 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
12,207 ₪

היסטוריית שווי הנכס

83769494פורסם ב02/02/26