מקלט במרחק 80 מ׳
1,250,000 ₪

שביל הגפן

מקלט במרחק 80 מ׳

דירה, קרית מוצקין

3חדרים
קומה4/4
65מ״ר

דירה חתומה על תמ"א 38, שקטה ונעימה עם נוף לפארק מקלט ציבורי בבניין, קרוב למרכז מסחרי סופרים חנויות, תחבורה ציבורית בשפע, אוטובוסים והכל במרחק הליכה, גני ילדים ובתי ספר, קופת חולים מרכז קהילתי.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
65 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
19,230 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?625,000 ₪
1,250,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,213 ‏₪
סה״כ הלוואה‏625,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

71964664פורסם ב12/11/25