בלעדיותמקלט במרחק 355 מ׳
1,650,000 ₪

יהושע חנקין

בלעדיותמקלט במרחק 355 מ׳

דירה, מרכז, קרית עבודה, חולון

2חדרים
קומה3/3
63מ״ר

ברחוב חנקין, שכונת קרית עבודה, חולון בבניין שמור במרכז העיר, דירת 2 חדרים מקסימה מרווחת מאוד, 63 מ"ר בארנונה פרקט בסלון, מזגנים קומה 3 מתוך 3 חזית לחנקין דוד שמש וקולטים חדשים בתהליך פרויקט פינוי בינוי, הערת אזהרה לאוליצקי שדאור מיקום מרכזי, בקרבת מרכזי קניות, תחבורה ציבורית, מרחק הליכה קצר לקניון חולון

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
63 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
26,190 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?825,000 ₪
1,650,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,241 ‏₪
סה״כ הלוואה‏825,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68686298פורסם ב01/02/26