בלעדיותמקלט במרחק 414 מ׳
1,195,000 ₪

קרית ביאליק

בלעדיותמקלט במרחק 414 מ׳

דירה

4חדרים
קומה6/8
69מ״ר

בלעדיות דירת 4 חדרים ברחוב מרטין בובר קריית ביאליק מה תקבלו כאן 4 חדרים מרווחים ומתוכננים היטב. קומה 6 מתוך 8 נוף פתוח בניין עם מעלית 86 מ"ר בנוי בצורה יעילה שמנצלת כל מטר. דירה שמורה מאוד ללא צורך בשיפוצים מעייפים. מחסן קריית ביאליק נגישות מעולה לתחבורה ציבורית, בתי ספר גנים ומרכזי קניות.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
86 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
ללא
מחיר למ"ר
17,318 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?597,500 ₪
1,195,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,071 ‏₪
סה״כ הלוואה‏597,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

78674225פורסם ב12/02/26