נכס עם ממ״ד
1,650,000 ₪

גבעת ציון

נכס עם ממ״ד

דירה, אשקלון

5חדרים
קרקע
220מ״ר

בגעת ציון דירה קרקע 220 מטר דירה מרווחת במיקום מצוין סמוך לבתי ספר למרכז קהילתי חנייה בשפע 2 כניסות נפרדות ממד יחידת דיור אפשרות להכנסה נוספת חייגו לתיאום

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
220 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
7,500 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?825,000 ₪
1,650,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,241 ‏₪
סה״כ הלוואה‏825,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

61441151פורסם ב18/01/26