נכס עם ממ״ד
18,000,000 ₪

דרך זאב ז'בוטינסקי

נכס עם ממ״ד

דירה, בורסה, רמת גן

10חדרים
קומה60/66
700מ״ר

למכירה בהזדמנות עסקה של פעם בעשור !!! 25 אלף שח למטר !!!!! קומת מגורים שלמה במגדל משה אביב בלב בורסת היהלומים ברמת גן כ 700 מטר עם נוף פנורמי לכל הארץ. כיום מחולקת ל 2 דירות גדולות במיוחד. לרציניים בלבד.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
700 מ״ר
קומות בבניין
66
חניות
2
מחיר למ"ר
25,714 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?9,000,000 ₪
18,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏46,265 ‏₪
סה״כ הלוואה‏9,000,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

61422750פורסם ב12/08/25