מקלט במרחק 245 מ׳
640,000 ₪

הפועל

מקלט במרחק 245 מ׳

דירה, הדר עליון, חיפה

3חדרים
קומה1/4
60מ״ר

מציאה למשקיעים לעסקה מהירה 200 אלף ש"ח ממחיר השוק.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
10,666 ₪

היסטוריית שווי הנכס

62990754פורסם ב11/05/26