מקלט במרחק 786 מ׳
4,200,000 ₪

הגפן

מקלט במרחק 786 מ׳

בית פרטי/ קוטג', שאר העיר, עומר

6.5חדרים
קרקע
600מ״ר

למכירה בעומר הוותיקה וילה מהממת מטופחת מאוד ומשופצת ברחוב שקט . הנכס בעל 3 חצאי מפלסים עם אדריכלות יפה ונוחה לתחזוקה . מטבח גדול משופץ , מקלחות משודרגות , מרתף כ 50 מ"ר עם כניסה נפרדת ובנוסף מקלט . יחידת הורים גדולה עם שרוקלחת וחדר ארונות גינה מקסימה באווירה של עומר הוותיקה. פינוי גמיש מאוד , מומלץ להגיע לראות !!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
222 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
7,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,100,000 ₪
4,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,795 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,100,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43755566פורסם ב29/01/25