מקלט בניין
3,200,000 ₪

קדיש לוז 8

מקלט בניין

דירה, רמת שרת, ירושלים

3חדרים
קומה4/6
64מ״ר

דירה מהממת, קיים היתר בנייה לבניית מרפסת וממ"ד. סלון לכיוון דרום-מערב עם נוף ירושלמי משגע. מיקום מצוין, קרוב לבית כנסת, תחנות אוטובוס, מתנ"ס, מרכז מסחרי, פארק שעשועים. בניין שמור ומטופח. חניה בשפע. מקלט בבניין. ללא תיווך.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
6
חניות
ללא
מחיר למ"ר
50,000 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,600,000 ₪
3,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,225 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

46881928פורסם ב17/05/26