נכס עם ממ״ד
4,250,000 ₪

אריק איינשטיין

נכס עם ממ״ד

דירה, בת ים

5חדרים
קומה16/33
137מ״ר

דירה 5 חדרים במגדל, בפארק הים בת ים, עם נוף עוצר נשימה לים ולפרק!!! סמוך לבניין פארק ספורט, פארקים לילדים, פארק תצפית לים. הדירה קרובה לקופות חולים, גני ילדים. חנויות, סופרמרקט ועוד. הזדמנות נדירה לקנות נכס להשקעה או להתיישב בדירה החלומית שלכם.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
137 מ״ר
קומות בבניין
33
חניות
2
מחיר למ"ר
31,021 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,125,000 ₪
4,250,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,924 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,125,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

88868328פורסם ב02/06/24