נכס עם ממ״ד
3,470,000 ₪

קצין

נכס עם ממ״ד

דירה, קזן, רעננה

4חדרים
קומה5/6
119מ״ר

למכירה דירה חדשה לגמרי! דירת 4 חדרים מוארת ומרווחת בלב רעננה מחפשים את הבית הבא שלכם? הכירו דירת 4 חדרים (3 חדרי שינה + סלון) בקומה 5 בבניין מודרני ברחוב קצין המבוקש! דירה מוארת, מתוכננת היטב ונעימה למגורים מושלמת למשפחות או זוגות שמחפשים איכות חיים במיקום מרכזי אך שקט של רעננה. ללא עמלת תיווך! בית פתוח ביום שישי הקרוב מוזמנים לבוא!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
111 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
29,159 ₪
תאריך כניסה
25/03/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,735,000 ₪
3,470,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,919 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,735,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

47262198פורסם ב05/06/25