מקלט במרחק 466 מ׳
2,700,000 ₪

יד לבנים

מקלט במרחק 466 מ׳

דירה, רמת גן

4חדרים
קומה4/5
93מ״ר

בטיפול שרית . באזור מבוקש מאוד. דירת 4 חד 100 מטר קומה 4 מתוך 5 יש מעלית ומקלט בתוך הבניין +חניה. קרוב לבתי ספר הכי מבוקשים ביהס טבע נטעים ביה"ס בליך והפארק הלאומי. יש בתי כנסת באזור. אזור מתפתח מאוד ונגיש לכל הצירים בני ברק גבעתיים ותל אביב.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
29,032 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,350,000 ₪
2,700,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,940 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,350,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

65976190פורסם ב14/09/25