מקלט במרחק 101 מ׳
1,840,000 ₪

אסף שמחוני

מקלט במרחק 101 מ׳

דירה, אחדות, פתח תקווה

3חדרים
קומה2/3
65מ״ר

למכירה ברח אסף שמחוני דירת 3 חד' יפייפיה משופצת מהיסוד כיום מושכרת בהליך פינוי בינוי לפרטים נוספים התקשרו רותם לנקרי

פירוט ריהוט:
חשבתם למכור את הנכס התקשרו עוד היום רותם לנקרי נדלן פלוס

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
28,307 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?920,000 ₪
1,840,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,729 ‏₪
סה״כ הלוואה‏920,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

41576642פורסם ב21/08/25