בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,390,000 ₪

ערוגות

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירת גן, נווה גנים, פרדס חנה כרכור

5חדרים
קרקע
125מ״ר

דופלקס גן / קוטג' טורי במחיר של דירה! מחפשים בית עם תחושת פרטיות, שקט ואיכות חיים בלי לשלם מחיר של וילה? ברחוב הולנדי ללא מוצא, שקט ופסטורלי, מוצע למכירה דופלקס גן / קוטג' טורי 5 חד' שמעניק הרבה יותר מדירה רגילה. כיום מחולק וכולל יחידת דיור מניבה עם כניסה נפרדת, בקרבת גן שעשועים, מרכזי קניות, מוסדות חינוך ותחבורה ציבורית ורכבת. בית שמציע הרבה יותר מדירה רגילה פרטיות והכנסה נוספת.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
חניות
1
מחיר למ"ר
19,120 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,195,000 ₪
2,390,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,143 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,195,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

47971907פורסם ב19/11/25