מקלט בניין
5,250,000 ₪

נאות אפקה ב'

מקלט בניין

דירה, תל אביב יפו

5חדרים
קומה2/8
130מ״ר

בנאות אפקה, דירת חמישה חדרים ענקית ,שקטה ,מוארת עם חניה מוצמדת, עם תכנית לקראת היתר של תוספת ממ''ד ומרפסת של 18 מ''ר. מספר נכס 6953986

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
40,384 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,625,000 ₪
5,250,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏13,494 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,625,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

84763724פורסם ב18/05/26