נכס עם ממ״ד
2,780,000 ₪

אב

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', נווה הדרים, אשקלון

4.5חדרים
קרקע
225מ״ר

**אופציית החלפה על כל הנכסים במשרדנו** אחד מהקוטג'ים היותר יפים יוצא למכירה !!!!!! בשכונת נווה הדרים המבוקשת ברחוב אב קוטג מהמם של 4.5 חדרים 2 מפלסים שופץ לפני 9 שנים מהיסוד 145 מ"ר בנוי 2 חצרות קדמית ואחורית כ 45 כל צד החצי חדר הינו מקלט בתוך הבית 3 שירותים 2 מקלחות יחידת הורים גדולה במיוחד חללים מאוד מרווחים לרציניים בלבד פרטים נוספים ותיאום בנייד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
חניות
1
מחיר למ"ר
12,355 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,390,000 ₪
2,780,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,145 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,390,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

87243651פורסם ב23/12/25