נכס עם ממ״ד
3,490,000 ₪

האילנות 29

נכס עם ממ״ד

דירה, גן רש"ל, הרצליה

5חדרים
קומה3/4
125מ״ר

נכס מספר: 5503, למכירה! דירת 5 חדרים מהממת בהרצליה – שכונת גן רש"ל המבוקשת! בואו לגור במקום שכולם רוצים להיות בו! דירת 5 חד' מרווחת ומוארת בקומה 3 , מרפסת שמש ענקית של כ-20 מ"ר לנוף פתוח לשדות ואוויר צלול ומרענן. ? חלל מגורים נעים ומרווח ? מטבח גדול ונוח ? מרפסת שמש מושלמת לבילוי או אירוח ? נוף פתוח ושקט – מרגישים את הטבע בעיר ? שכונה שקטה, קהילתית ומבוקשת – קרוב לבתי ספר, גני ילדים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
27,920 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,745,000 ₪
3,490,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,970 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,745,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64097999פורסם ב17/06/25