נכס עם ממ״ד
2,750,000 ₪

גרציאני יצחק 8

נכס עם ממ״ד

דירה, גני שרונה, קרית הממשלה, תל אביב יפו

2חדרים
קומה9/48
58מ״ר

דירת 2 חדרים במגדל מספר 3 היוקרתי בעל הרופטופ בקומה 48 הכולל בריכת אינפיניטי חדר כושר , מתחם ספא , טרקלין עסקים, שומר בלובי 24/7 . הדירה מושכרת לעיריית תל אביב פרויקט דיור בר השגה , דמי שכירות מובטחים , ראש שקט ללא התעסקות עם שוכרים .

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
58 מ״ר
קומות בבניין
48
חניות
ללא
מחיר למ"ר
47,413 ₪
תאריך כניסה
13/04/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,375,000 ₪
2,750,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,068 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,375,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

84994966פורסם ב27/05/25