נכס עם ממ״ד
24,800,000 ₪

ניסים אלוני 5

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, צמרות איילון, פארק צמרת, תל אביב יפו

4.5חדרים
קומה25/25
322מ״ר

למכירה פנטהאוז יוקרתי במגדל ברונזה פארק צמרת תל אביב דירה מרהיבה בקומה עשרים וחמש עם נוף פתוח לים ודרום מערב שטח בנוי של מאתיים שבעים ושמונה מטרים ועוד ארבעים וארבע מטר מרפסת שמש דירה מעוצבת ומרוהטת במלואה בריהוט יוקרה במגדל עם שמירה חדר כושר וחללים ציבוריים מעוצבים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
278 מ״ר
קומות בבניין
25
חניות
2
מחיר למ"ר
77,018 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?12,400,000 ₪
24,800,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏63,743 ‏₪
סה״כ הלוואה‏12,400,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64599629פורסם ב29/10/25