בלעדיותמקלט בניין
1,695,000 ₪1,730,000 ₪

אלברט איינשטיין 47

בלעדיותמקלט בניין

דירה, אחוזה, חיפה

4חדרים
קומה2/2
111מ״ר

למכירה בשכונת אחוזה רחוב איינשטין דירת 4 חדרים גדולה מוארת ומרווחת כ 111מ"ר שקט מושלם נוף פתוח ויפהפה שלושה כיווני אוויר מטבח איטלקי איכותי מקלחות ושירותים חדשים מזגנים בכל החדרים חניה פרטית מחסן פרטי מקלט בבניין בניין בוטיק עם 5 דירות בלבד בקרבה למרכז חורב, מרכז מסחרי בתי ספר ועוד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
111 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
1
מחיר למ"ר
15,270 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?847,500 ₪
1,695,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,357 ‏₪
סה״כ הלוואה‏847,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

82994682פורסם ב30/03/26