מקלט במרחק 279 מ׳
17,500,000 ₪

חבצלת 3

מקלט במרחק 279 מ׳

מגרשים, כפר שמריהו, כפר שמריהו

0.5חדרים
קרקע
1068מ״ר

למכירה מגרש בכפר שמריהו! פריים לוקיישן, לב הכפר. מגרש גבוה, חזיתי ומבוקש! מס' נכס:6549832

מחיר למ"ר
16,385 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?8,750,000 ₪
17,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏44,980 ‏₪
סה״כ הלוואה‏8,750,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

57817325פורסם ב04/07/24