נכס עם ממ״ד
2,485,000 ₪

אלברט איינשטיין 2

נכס עם ממ״ד

דירה, פסגות אפק, ראש העין

5חדרים
קומה36/6
137מ״ר

ללא תיווך (מתווכים נא לא להתקשר) דירת 5 חדרים בפרוייקט "רום תדהר" בפסגות אפק, מתחם A. בקרבת בתי ספר וגני ילדים, קומה 3 מתוך 6. יציאה מהירה מהשכונה. תכנון פנימי מעולה עם חלל סלון מרווח ופינת אוכל. מזגן מרכזי ובנוסף מזגן ביחידת ההורים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
125 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
18,138 ₪
תאריך כניסה
01/08/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,242,500 ₪
2,485,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,387 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,242,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43130698פורסם ב11/05/26