בלעדיותנכס עם ממ״ד
1,740,000 ₪

רוזמרין

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, באר שבע

4חדרים
קומה8/10
103מ״ר

חדשה בבלעדיות למכירה שכונת סיגליות החדשה מיקום הכי מרכזי נקנתה בשוק החופשי דירת 4 חד מרווחת ברחוב רוזמרין 103 מטר נטו בית 11 מטר מרפסת 6 מטר מחסן יתרון 1 חניה מקורה מרווחת 2 מעליות בבניין קומה 8

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
10
חניות
1
מחיר למ"ר
16,893 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?870,000 ₪
1,740,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,472 ‏₪
סה״כ הלוואה‏870,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72900154פורסם ב31/03/26