מקלט במרחק 720 מ׳
5,350,000 ₪5,575,000 ₪

מינצברג

מקלט במרחק 720 מ׳

דירה, בית וגן, ירושלים

4חדרים
קומה3/3
120מ״ר

ירידה במחיר !!! דירה מיוחדת במינה . 110 מ"ר נטו , פונה לנוף מרהיב , חימום תת רצפתי , מזגן מרכזי , 2 חדרי אמבטיה ,master bedroom מפנק עם יחידת הורים ענקית. בנין בוטיק עם 4 דירות . מחסן וחניה ,

מ״ר בנוי
110 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
44,583 ₪
תאריך כניסה
26/04/26

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,675,000 ₪
5,350,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏13,751 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,675,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72430113פורסם ב15/12/24