מקלט במרחק 383 מ׳
2,410,000 ₪

הרב יוסף ריבלין

מקלט במרחק 383 מ׳

דירה, צפון מערב מרכז העיר, נתניה

5חדרים
קומה1/7
138מ״ר

בלוקיישן מעולה במרכז העיר , במיקום נוח, נגיש ואסטרטגי. מוצעת למכירה דירת 5 חד' כ-132 מ"ר משופצת ויפה + מרפסת שמש למערב ומחסן פרטי צמוד לדירה. הדירה בעלת 3 כיווני אוויר, שופעת אור, אוויר ואנרגיה, סלון מרווח וחדרי שינה גדולים, 2 מקלחות ו-2 שירותים. חנייה פרטית בטאבו. בניין שמור ומסודר (רק 2 דירות בקומה). עסקה מעולה! מי שקונה זוכה!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
132 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
ללא
מחיר למ"ר
17,463 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,205,000 ₪
2,410,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,194 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,205,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

42142865פורסם ב13/02/25