נכס עם ממ״ד
3,590,000 ₪3,790,000 ₪

עמק חפר

נכס עם ממ״ד

דו משפחתי, נתניה

7חדרים
קרקע
200מ״ר

**בגלל בקשת המוכרים הנכס מפורסם ללא תמונות עקב פרטיות** למכירה בבלעדיות ע"י האחים סיני - חדש בשוק ולא פורסם מעולם ! בצפון העיר, בית דו משפחתי חזית לרחוב (בחלק הצפוני ביותר והשקט של רחוב עמק חפר, אחרי הכיכר של סוקולוב) גודל הבית כ200 מ"ר בנוי - נכס מתוכנן פצצה! 7 חדרים סך הכל שמתוכם 2 יחידות הורים + 2 מרפסות ענקיות. יחידת דיור 2 חד' בקומת קרקע הניתנת להשכרה בקלות ! העסקה הכי טובה בצפון העיר !!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
חניות
2
מחיר למ"ר
17,950 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,795,000 ₪
3,590,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,227 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,795,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

73090401פורסם ב17/09/25